WR04X3482FTL
MFR.Part #
WR04X3482FTL
JLCPCB Part #
C172055
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS