WR04X110JTL
MFR.Part #
WR04X110JTL
JLCPCB Part #
C334749
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS