WR04W8R25FTL
MFR.Part #
WR04W8R25FTL
JLCPCB Part #
C172138
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS