SR06X4022FTL
MFR.Part #
SR06X4022FTL
JLCPCB Part #
C6230147
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS