WR04W7R50FTL
MFR.Part #
WR04W7R50FTL
JLCPCB Part #
C170358
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS