WR04W6R65FTL
MFR.Part #
WR04W6R65FTL
JLCPCB Part #
C368385
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 50V 6.65Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS