WR04W6804FTL
MFR.Part #
WR04W6804FTL
JLCPCB Part #
C368381
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.8MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS