YU0AH332M110L4EB0B
MFR.Part #
YU0AH332M110L4EB0B
JLCPCB Part #
C5173650
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS