WR04W2R21FTL
MFR.Part #
WR04W2R21FTL
JLCPCB Part #
C2612018
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.21Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS