WR04W2R20FTL
MFR.Part #
WR04W2R20FTL
JLCPCB Part #
C170284
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS