WR06X1270FTL
MFR.Part #
WR06X1270FTL
JLCPCB Part #
C170457
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS