MR08X2200FTL
MFR.Part #
MR08X2200FTL
JLCPCB Part #
C304416
Description
-55℃~+155℃ 150V 220Ω 250mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS