WR04W2804FTL
MFR.Part #
WR04W2804FTL
JLCPCB Part #
C368361
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS