WR02X97R6FAL
MFR.Part #
WR02X97R6FAL
JLCPCB Part #
C367716
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS