ERJ-U01F9312C
MFR.Part #
ERJ-U01F9312C
JLCPCB Part #
C1860386
Description
-55℃~+125℃ 50mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS