WR02X9103FAL
MFR.Part #
WR02X9103FAL
JLCPCB Part #
C367709
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS