WR02X8661FAL
MFR.Part #
WR02X8661FAL
JLCPCB Part #
C367704
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS