WR02X5602FAL
MFR.Part #
WR02X5602FAL
JLCPCB Part #
C367657
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS