WR02X5103FAL
MFR.Part #
WR02X5103FAL
JLCPCB Part #
C367645
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS