WR02X43R0FAL
MFR.Part #
WR02X43R0FAL
JLCPCB Part #
C367627
Description
-55℃~+125℃ 25V 43Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS