WR02X3601FAL
MFR.Part #
WR02X3601FAL
JLCPCB Part #
C334614
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS