WR25X18R0FTL
MFR.Part #
WR25X18R0FTL
JLCPCB Part #
C396227
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 250V ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS