WR02X3403FAL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR02X3403FAL
JLCPCB Part #
C388075
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 340kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS