WR02X3322FAL
MFR.Part #
WR02X3322FAL
JLCPCB Part #
C367589
Description
-55℃~+125℃ 25V 33.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS