WR02X3303FAL
MFR.Part #
WR02X3303FAL
JLCPCB Part #
C171926
Description
-55℃~+125℃ 25V 330kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS