WR02X27R0FAL
MFR.Part #
WR02X27R0FAL
JLCPCB Part #
C367568
Description
-55℃~+125℃ 25V 27Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS