WR02X2321FAL
MFR.Part #
WR02X2321FAL
JLCPCB Part #
C367545
Description
-55℃~+125℃ 2.32kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS