WR02X2211FAL
MFR.Part #
WR02X2211FAL
JLCPCB Part #
C396129
Description
-55℃~+125℃ 2.21kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS