WR06W1R43FTL
MFR.Part #
WR06W1R43FTL
JLCPCB Part #
C367731
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.43Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS