WR02X1873FAL
MFR.Part #
WR02X1873FAL
JLCPCB Part #
C171920
Description
-55℃~+125℃ 187kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS