WR06X2493FTL
MFR.Part #
WR06X2493FTL
JLCPCB Part #
C168297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS