WR02X1742FAL
MFR.Part #
WR02X1742FAL
JLCPCB Part #
C367515
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS