WR02X131JAL
MFR.Part #
WR02X131JAL
JLCPCB Part #
C367495
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS