WLFW2012Z0J1R2PB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLFW2012Z0J1R2PB
JLCPCB Part #
C3249149
Package
0805
Description
1.2uH 750mΩ 800mA ±5% 0805 Power Inductors ROHS