WR02X1131FAL
MFR.Part #
WR02X1131FAL
JLCPCB Part #
C367423
Description
-55℃~+125℃ 1.13kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS