WR02X12R1FAL
MFR.Part #
WR02X12R1FAL
JLCPCB Part #
C367494
Description
-55℃~+125℃ 12.1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS