WR02W5R11FAL
MFR.Part #
WR02W5R11FAL
JLCPCB Part #
C388081
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 25V 5.11Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS