MR12X1004FTL
MFR.Part #
MR12X1004FTL
JLCPCB Part #
C2991406
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS