WR02W1R00FAL
MFR.Part #
WR02W1R00FAL
JLCPCB Part #
C2894205
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS