RE0201DRE0710K2L
MFR.Part #
RE0201DRE0710K2L
JLCPCB Part #
C851861
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS