WQCW1608Z0J3N9PB
MFR.Part #
WQCW1608Z0J3N9PB
JLCPCB Part #
C7413877
Package
0603
Description
3.9nH 700mA 80mΩ AEC-Q200 ±5% 0603 Power Inductors ROHS