WQCW1005Z0J15NTB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J15NTB
JLCPCB Part #
C3249484
Package
0402
Description
15nH 170mΩ 560mA AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS