WQCW1005Z0J2N7TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J2N7TB
JLCPCB Part #
C3249759
Description
120mΩ 2.7nH 640mA AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS