WQCW1005Z0G18NTB
MFR.Part #
WQCW1005Z0G18NTB
JLCPCB Part #
C3249137
Package
0402
Description
18nH 230mΩ 420mA AEC-Q200 ±2% 0402 Power Inductors ROHS