WW25WR300FTL
MFR.Part #
WW25WR300FTL
JLCPCB Part #
C171420
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS