WR04X43R0FTL
MFR.Part #
WR04X43R0FTL
JLCPCB Part #
C334699
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS