WLSS125PZ0M120LB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLSS125PZ0M120LB
JLCPCB Part #
C17285759
Package
SMD,12x12mm
Description
12uH 27mΩ 3.5A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS