WR08X4532FTL
MFR.Part #
WR08X4532FTL
JLCPCB Part #
C170913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS