WLSN105DZ0M561LB
MFR.Part #
WLSN105DZ0M561LB
JLCPCB Part #
C3249001
Package
SMD,10x9mm
Description
1.9Ω 330mA 560uH ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS