WLSN105DZ0K560LB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLSN105DZ0K560LB
JLCPCB Part #
C3249694
Package
SMD,10x9mm
Description
1.17A 190mΩ 56uH ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS